ActiveLive 2.0 - 60 tablet
Fyzická a duševní výkonnost

-20%

Dotazy

Jak přesně funguje sleva?

Jednou z vlastností produktu je i zlepšení schopnosti rozhodovat se, stejně tak je nastavená sleva, ten kdo se dokáže rychle rozhodovat má výhodu v životě i u nás. Po každém vypršení času nebo počtu objednávek se sleva sníží o 5% což znamená že produkt zdraží přibližně o 30 Kč, takto se sleva bude zmenšovat a cena přibližovat k původní ceně produktu.

 

 

Jak si vyberu dárek?

Ve spodní části webu je objednávkový formulář, ve kterém máte možnost si navolit vámi vybrané dárky, podle počtu objednaných balení. Pozn.: dárek se vztahuje na objednávky od 2 ks balení, tudíž při koupi 2 balení si budete moci vybrat jeden dárek u třech balení dva dárky atd.

 

 

Je produkt bezpečný?

Ano samozřejmě, jedná se o schválený doplněk stravy složený výhradně z přírodních látek a vitamínů, vyráběny v akreditované laboratoři a jeho složení odpovídá všem zákonným náležitostem.

 

 

Účinnost ActiveLive

ActiveLive je navržený tak, aby bylo dosaženo co možná největšího účinku, kterého lze dosáhnout. Složení bylo navrženo na základě nejmodernějších studii a poznatků jak už v dávné tak novodobé medicíně. Navíc produkt obsahuje bohatou směs více účinných látek, které svůj účinek vzájemně navyšují a tím je docíleno maximálního účinku.

 

 

Garance vrácení peněz

Máte 14 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu, tudíž vůbec nic neriskujete. V takové situaci se vám budeme snažit vyhovět co nejdříve bez jakýchkoliv komplikací. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.

 

 

Garance, že odmaturujete

Při zakoupení našeho produktu vám garantujeme, že odmaturujete. Věříme v náš produkt i ve vás, proto se nebojíme vám udělit garanci vrácení peněz v případě neodmaturování.

 

ZGI1ZDA